Du finder kontaktoplysninger på alle vores tilbud ved at søge nedenfor. 

Søg kontaktoplysninger

Her kan du finde kontaktoplysninger på alle vores tilbud for eksempel plejecentre, hjemmepleje og botilbud.

 

Kontakt

Altiden

Tuborgvej 5

2900 Hellerup

Mail: kontakt@altiden.dk

Telefon: 42 90 95 90
Vi har telefontid mandag til fredag 9.00-15.00. Du er også meget velkommen til at skrive til os på kontakt@altiden.dk. Hvis du skal sende personfølsomme oplysninger, så skal du benytte: sikkermail@altiden.dk

 

Kontakt vores visitation på socialområdet

I Altiden tilbyder vi børn, unge og voksne en bred vifte af tilbud over hele Danmark til forskellige målgrupper. Vi har godt 40 tilbud under henholdsvis Altiden og Altiden Ekko.

Vi har samlet al viden om vores tilbud under en fælles visitation. Kontakt os, hvis du er interesseret i at høre mere om tilbuddene, og hvad vi kan tilbyde. Vores telefonnummer er: 71 96 12 48

 

Ledelse

Administrerende direktør

Miriam Toft

Mail: miriam.toft@altiden.dk

Telefon: 3078 5403

 

CFO

Lars Munksgaard Toft

Mail: Lars.Munksgaard.Toft@altiden.dk

Telefon: 3131 7594

 

Velfærdschef

Karin Kappel

Mail: karin.kappel@altiden.dk

Telefon: 4174 1708

 

Kommunikationschef

Rina Falkebo

Mail rina.falkebo@altiden.dk

Telefon 22142893

 

HR chef

Kenneth Brewaeys

Mail: Kenneth.Brewaeys@altiden.dk

Telefon: 20682735

 

Kvalitetschef

Kristine Rodemund

Mail: Kristine.Rodemund@altiden.dk

Telefon: 61952021

 

3ad404a0bd184851291ea7875ce3b612???????????????