Du finder kontaktoplysninger på alle vores tilbud ved at søge nedenfor. Skal du for eksempel finde nummeret på din lokale hjemmepleje, så vælger du hjemmepleje under tilbud samt den kommune, som du bor i.

Søg kontaktoplysninger

Her kan du finde kontaktoplysninger på alle vores tilbud for eksempel plejecentre, hjemmepleje og botilbud.

 

Kontakt vores hovedkontor

Altiden

Tuborgvej 5

2900 Hellerup

Mail kontakt@altiden.dk

Telefon 42 90 95 90
(Vi besvarer alle opkald mellem 8-15, ellers er du meget velkommen til at skrive til os på kontakt@altiden.dk)

 

Organisation

Administrerende direktør

Miriam Toft

Mail miriam.toft@altiden.dk

Telefon 30785403

 

Kvalitetschef

Karin Kappel

Mail karin.kappel@altiden.dk

Telefon 41741708

 

Kommunikationsansvarlig

Rina Falkebo

Mail rina.falkebo@altiden.dk

Telefon 22142893

Administrativ leder

Else Bjerrum

Mail else.bjerrum@altiden.dk

Telefon 30785423

Økonomichef

Sabine Pauk Pedersen

Mail sabine.pedersen@altiden.dk

Telefon 41871230

 

Chef for forretningsudvikling

Geir Lægreid

Mail geir.laegreid@altiden.dk

Telefon 41453423

 

 

ab22f259e400395a8d2fda8244ffc24a||||