Du finder kontaktoplysninger på alle vores tilbud ved at søge nedenfor. Skal du for eksempel finde nummeret på din lokale hjemmepleje, så vælger du hjemmepleje under tilbud samt den kommune, som du bor i.

Søg kontaktoplysninger

Her kan du finde kontaktoplysninger på alle vores tilbud for eksempel plejecentre, hjemmepleje og botilbud.

 

Kontakt vores hovedkontor

Altiden

Tuborgvej 5

2900 Hellerup

Mail: kontakt@altiden.dk

Telefon: 42 90 95 90
(Vi har telefontid mandag til fredag 9.00-15.00 Du er også meget velkommen til at skrive til os på kontakt@altiden.dk)

 

Administrerende direktør

Miriam Toft

Mail: miriam.toft@altiden.dk

Telefon: 3078 5403

 

CFO

Lars Munksgaard Toft

Mail: Lars.Munksgaard.Toft@altiden.dk

Telefon: 3131 7594

 

Kvalitets- og velfærdschef

Karin Kappel

Mail: karin.kappel@altiden.dk

Telefon: 4174 1708

 

Kommunikationschef

Rina Falkebo

Mail rina.falkebo@altiden.dk

Telefon 22142893

 

HR chef

Kenneth Brewaeys

Mail: Kenneth.Brewaeys@altiden.dk

Telefon: 20682735

 

c357d882203961eb5c7c2be4fa8560ab555555555555555555555555